صنعت ساخت حفاظ شاخ گوزنی تهران

صنعت ساخت حفاظ شاخ گوزنی

صنعت ساخت حفاظ شاخ گوزنی تهران از زیباترین انواع حفاظ ها میتوان حفاظ شاخ گوزنی را نام برد در این نوع طراحی حفاظ برای رسیدن به بیشترین ایمنی و استحکام است که با طرح های ویژه جلوه های خاصی را همراه با ایمنی بالا دارد.

انسان نیازمند ترفندهایی برای افزایش امنیت محل زندگی خود بوده که راه حل آن نیز از ابتدا تاکنون نصب حفاظ بوده است وقتی انسان‌های اولیه در غارها زندگی میکردند برای حفاظت خود از حمله‌ی حیوانات وحشی تله‌ها و حصار هایی از چوب درختان و شاخ های بزرگ حیوانات مثل شاخ گوزن در نزدیک محل زندگیشان کار میگذاشته‌اند تا حیوانات و یا دشمن به دام افتاده و نتوانند وارد غار و محل زندگی آن‌ها شوند.

همان تله‌ها نقش حفاظ امروزی را ایفا میکرده‌اند نسل جدید صنعت ساخت حفاظ شاخ گوزنی بدلیل اینکه شاخ گوزن الگو برداری شده و شباهت زیادی نیز به شاخهای گوزن دارد به حفاظ شاخ گوزنی معروف شده است.

صنعت ساخت حفاظ شاخ گوزنی تهران برای نصب برروی دیوار در نظر گرفته می شود اما گاهی بر روی پنجره نیز نصب می شود در گذشته حفاظ بصورت نیزه ای یا سیم خاردار موجود بود که دارای نقاط ضعف بسیاری بودند ولی این روزها با نسل جدید حفاظ شاخ گوزنی هستیم که از نظر ظاهری امنیتی و استحکام بسیار کاربردی تر است .

صنعت ساخت حفاظ شاخ گوزنی جز حفاظ نسل جدید به شمار میرود و به این شکل قدمت چندانی ندارد طراحی این حفاظ به گونه ای میباشد که الهام گرفته از شاخ گوزن میباشد و بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط یا حیاط خلوت ویلایی میباشند به کار میرود.

 

حفاظ لیلیوم

صنعت ساخت حفاظ شاخ گوزنی تهران شما هم گل لیلیوم را دیده اید یا حداقل نام آن را شنیده اید و اگر بگوییم که حفاظ آهنی در واقع یک گل لیلیوم فلزی است دور از واقعیت نیست این نوع حفاظ در واقع با شکل این نوع گل ها ساخته شده اند.

این نوع نرده با الهام گرفتن از شاخه های گل لیلیوم طراحی و ساخته شده است این حفاظ بر روی دیوار ساختمان نصب میگردد تا از ورود سارقان به داخل محوطه جلوگیری نماید.

در طراحی لیلیوم شاخ های تیز زیادی شاخه تیز و برنده در هر متر در نظر گرفته شده تا برای سارقان عبور از آن در شرایط معمول بسیار سخت غیرممکن باشد بطوری که برای عبور با صدمات جدی مواجه می شوند.

حفاظ لیلیوم از نظر ارتفاع در اندازه های  ۷۰ الی ۹۰ سانت تولید و ساخته می شوند ولی با توجه به تجارب نصب در اندازه مناسب نباید و ایده آل ترین اندازه برای لیلیوم ارتفاع ۹۰ سانتیمتر می باشد.

عرض دیوار های پیرامونی معمولا بین ۳۵ تا ۴۰ سانتیمتر میباشد وقتی عرض حفاظ از عرض دیوار بیشتر باشد دیگر بر روی دیوار جایی برای گرفتن دست یا گذاشتن پا نمی ماند و سارقان با دیدن این نوع حفاظ در بیشتر موارد از سرقت صرف نظر می کنند.

حفاظ روی دیوار چیست؟

صنعت ساخت حفاظ شاخ گوزنی تهران نصب حفاظ دیوار شاید داشتن امنیت و آرامش اولین و مهم‌ترین عاملی است که همه ما انسان‌ها در زندگی به دنبال آن هستیم امروزه استفاده از حفاظ روی دیوار برای آرامش خیال و امنیت خاطر در اکثر ساختمان‌هایی که دیوار کوتاهی دارند و یا در مناطق پر خطر قرار دارند یک ضرورت محسوب میشود.

صنعت ساخت حفاظ شاخ گوزنی حفاظ نقش مهمی در برابر سارقین و افراد سودجو ایفا میکنند و باید جدی گرفته شود و برای تامین امنیت بیشتر باید به آنها توجه نمود استفاده از  دوربین‌های امنیتی در بسیاری از موارد با از کار انداختن سیستم و یا خراب شدن دستگاه مشکلاتی ایجاد میکند.

اما زمانی که از انواع حفاظ ساختمان‌ خود استفاده میکنید میدانید که تا چندین سال این میله‌های تیز و مقاوم می‌توانند از ساختمان محافظت کنند و حتی در صورت نبود شما در خانه از اموال شما حفاظت نمایند.

نکات مهم درباره حفاظ دیوار

صنعت ساخت حفاظ شاخ گوزنی حفاظ دیوار از جنبه‌های متفاوتی با هم تفاوت دارند که در ادامه میتوانید با برخی از آن‌ها آشنا شوید و آنها را باهم مقایسه کنید مواردی همچون جنس انواع حفاظ دیوار ارتفاع تراکم حفاظ هستند از لحاظ جنس تفاوت‌های زیادی با هم دارند که این موضوع روی استحکام و میزان مقاومت حفاظ تأثیر میگذارد.

صنعت ساخت حفاظ شاخ گوزنی حفاظ‌ معمولا با ارتفاع متفاوتی از هفتاد تا یک و نیم متر بر روی دیوار قرار میگیرند و بسته به ارتفاع دیوار و شرایطی که دارید باید ارتفاع دلخواه خود را برای ساختمان انتخاب کنید.

صنعت ساخت حفاظ شاخ گوزنی مقدار میله‌هایی که برای انواع حفاظ دیوار به کار برده میشود تراکم آن را نشان میدهد هر چقدر تراکم حفاظ دیوار ساختمان بیشتر باشد مقدار محافظت و امنیت ساختمان نیز بالاتر میرود.

بهترین و پرطرفدارترین حفاظ روی دیوار

صنعت ساخت حفاظ شاخ گوزنی در بسیاری از مناطق ایران نیز برای جلوگیری از ورود حیوانات وحشی و افراد به داخل مزارع از شاخه شکسته درختان استفاده میشد که چیدمان این شاخ و برگ‌ها درست شبیه به شاخ گوزن و با الهام از آن ساخته میشد.

در این میله گرد‌ها هم از شاخ‌های گوزن و سایر حیوانات الهام گرفته شد و هنوز هم از حفاظ شاخ گوزنی به عنوان یکی از مؤثرترین انواع حفاظ دیوار استفاده میشود. امروزه از این نوع نرده حفاظ دیوار بیشتر بر روی دیوار ساختمان استفاده میشود.

حفاظ لیلیوم بهترین نوع حفاظ امنیتی میباشد چه به لحاظ زیبایی و طرح ورنق و چه به لحاظ استحکام قیمت این حفاظ از سایر حفاظ امنیتی بالاتراست رنگ کاری و تولید این حفاظ دقت بالا و ظرافت خاصی است و این مدل از حفاظ تولیدی ما جز زیباترین حفاظ ها میباشند.

حفاظ شاخ گوزنی از نکات مثبت مثال زدنی این حفاظ امنیت بسیار بالا آن است و برای تست این قضیه مشاهده خواهید کرد که در صورتی که حفاظ را بر روی زمین قرار دهید می بینید که امکان عبور ازبین و روی آن ها وجود ندارد. همین شرایط در هنگام نصب آن ها برروی دیوار پیش خواهد آمد و امکان عبور افراد از روی دیوار ساختمان نخواهد بود شما می توانید از کاربردی بودن این محصول مطمئن باشید و با خیالی آسوده نسبت به خریداری آن اقدام کنید.

حفاظ شاخ گوزنی از نظر ارتفاع در اندازه های ۷۰ الی ۹۰ سانت تولید و ساخته میشوند اما ایده آل ترین اندازه برای نرده لیلیوم ارتفاع ۹۰ سانتیمتر میباشد و در واقع در عین حال مطلب مشخصی است که هر چه یک حفاظ بلند باشد عبور از آن ناممکن خواهد شد با این حال با توجه به تجارب ساخت و نصب حفاظ لیلیوم در کارگاه ما اندازه و ارتفاع آنها نباید از ۷۰ سانتیمتر کمتر شود زیر پایین تر از این اندازه عبور از حفاظ ساده و راحت خواهد شد.

hasanblog